Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

WIESZAK CR26 BIAŁY

WIESZAK CR26 BIAŁY

211,00 zł

Czas dostawy: do tygodnia
Dostępność: Nie dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


Elegancki wieszak CR-26 wykonany został w metalu i drewna w kolorze białym, dzięki czemu odznacza się bardzo wysoką jakością i trwałością. Jest to dodatek bardzo stylowy, dlatego na pewno przypadnie do gustu osobom ceniącym rozwiązania eleganckie i gustowne. Wieszak CR-26 będzie doskonałym rozwiązaniem w różnego rodzaju aranżacjach, tak nowoczesnych, jak i klasycznych.


wys. 185
biały / chrom
white / chrome


Towar do samodzielnego montażu. Instrukcja oraz wszystkie narzędzia potrzebne do zmontowania towaru znajdują się wewnątrz opakowania.


Oblicz ratę

Sprawdź leasing

WIESZAK CR26 BIAŁY

Bardzo prosimy o sprawdzenie przesyłki w dzień dostawy – najlepiej w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki konieczne jest spisanie protokołu szkody z kurierem(ważne!) w dniu doręczenia przesyłki. W sytuacji kiedy uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera wymagane jest jego zgłoszenie w ten sam dzień firmie spedycyjnej i umówienie się na przyjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. W przypadku niejasności lub problemów z przesyłką bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą – udzielimy wskazówek i pomożemy rozwiązać problem. INNE REKLAMACJE DOTYCZĄCE EWENTUALNYCH USZKODZEŃ PODCZAS TRANSPORTU NIŻ SPISANE PRZY KURIERZE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !
Data dostawy Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Właśnie oceniasz: WIESZAK CR26 BIAŁY

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Zobacz również