Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

SZAFKA NOCNA ET-747 KOLOR BIAŁY

SZAFKA NOCNA ET-747 KOLOR BIAŁY

356,00 zł

Czas dostawy: do tygodnia
Dostępność: Nie dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


Klientom ceniącym rozwiązania eleganckie, ale i niebanalne z pewnością spodoba się bardzo oryginalna szafka nocna ET-747.
Na uwagę z pewnością zasługuje jej ponadczasowe wykonanie ze szlachetnego drewna, któremu zawdzięcza dużą odporność na wszelkie uszkodzenia.
Mebel ten jest doskonałym rozwiązaniem do sypialni klasycznych, stylowych i gustownych.


drewno+MDF, kolory: biały / metal, biały
wood+MDF: colors: white,/ metal, colors: white
wym. 61/45x40


Towar do samodzielnego montażu. Instrukcja oraz wszystkie narzędzia potrzebne do zmontowania towaru znajdują się wewnątrz opakowania.


Oblicz ratę

Sprawdź leasing

SZAFKA NOCNA ET-747 KOLOR BIAŁY

Bardzo prosimy o sprawdzenie przesyłki w dzień dostawy – najlepiej w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki konieczne jest spisanie protokołu szkody z kurierem(ważne!) w dniu doręczenia przesyłki. W sytuacji kiedy uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera wymagane jest jego zgłoszenie w ten sam dzień firmie spedycyjnej i umówienie się na przyjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. W przypadku niejasności lub problemów z przesyłką bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą – udzielimy wskazówek i pomożemy rozwiązać problem. INNE REKLAMACJE DOTYCZĄCE EWENTUALNYCH USZKODZEŃ PODCZAS TRANSPORTU NIŻ SPISANE PRZY KURIERZE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !
Data dostawy Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Właśnie oceniasz: SZAFKA NOCNA ET-747 KOLOR BIAŁY

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.