Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

STÓŁ ARACHNE I OP 120x70

STÓŁ ARACHNE I OP 120x70

448,00 zł

Czas dostawy: do tygodnia
Dostępność: Nie dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


Stoły szklane posiadają uniwersalny styl, dają wrażenie większej przestrzeni, ciekawsze możliwości dekoracyjne oraz łatwo harmonizują się z pozostałymi meblami wnętrza pomieszczeń, stając się atrakcyjnym elementem domu.
Stół ARACHNE I charakteryzuje się bardzo lekką formą, która w połączeniu z niezwykle prostą stylistyką daje w efekcie uniwersalny i bardzo stylowy mebel.
Blat wykonany jest ze szkła hartowanego, a nogi z metalu chromowanego.
Pod blatem głównym zamontowany jest mały blat, który zwiększa funkcjonalność stołu i pozwala na chwilowe odłożenie niepotrzebnych rzeczy na tę właśnie półkę.
Stół ten doskonale wkomponuje się do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz, do których wniesie wiele stylu.


blat: szkło hartowane, stelaż: metal chromowany
top: tempered glass, frame: chromed metal
74-70X120


Oblicz ratę

Sprawdź leasing

STÓŁ ARACHNE I OP 120x70

Bardzo prosimy o sprawdzenie przesyłki w dzień dostawy – najlepiej w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki konieczne jest spisanie protokołu szkody z kurierem(ważne!) w dniu doręczenia przesyłki. W sytuacji kiedy uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera wymagane jest jego zgłoszenie w ten sam dzień firmie spedycyjnej i umówienie się na przyjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. W przypadku niejasności lub problemów z przesyłką bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą – udzielimy wskazówek i pomożemy rozwiązać problem. INNE REKLAMACJE DOTYCZĄCE EWENTUALNYCH USZKODZEŃ PODCZAS TRANSPORTU NIŻ SPISANE PRZY KURIERZE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !
Data dostawy Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Właśnie oceniasz: STÓŁ ARACHNE I OP 120x70

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.