Szafka łazienkowa z umywalką model BARREL

Szafka łazienkowa z umywalką model BARREL

Oceń ten produkt jako pierwszy

2 100,00 zł

Defra to marka wysokiej jakości mebli łazienkowych o ponadczasowym wzornictwie, stworzona przez lidera branży na polskim rynku – firmę Deftrans. Inwestycje w nowoczesny park maszynowy, najnowsze technologie produkcji, kreatywny i doświadczony zespół specjalistów, a także znajomość światowych trendów zaowocowały wyjątkową ofertą obejmującą blisko 30 kolekcji mebli o różnorodnej stylistyce oraz bogatej gamie kolorów i wykończeń. W meblach Defra znajdziemy innowacje konstrukcyjne i techniczne, komponenty renomowanych producentów oraz wiele autorskich rozwiązań.


 


PIĘKNO TO SUMA DETALI 


Styl mebli Defra opiera się na połączeniu szlachetnej prostoty z subtelnymi, eleganckimi detalami. Bogactwo wzorów pozwala dopasować je do indywidualnych oczekiwań i stworzyć efektowne wnętrza zgodne z aktualnymi trendami.


 


Kolekcja drewnianych mebli łazienkowych BARREL to idealna propozycja dla miłośników klasyki w najlepszym wydaniu. Charakterystyczne kształty nóg w stylu chippendale, dobrane wzorniczo uchwyty, naturalne słoje jesionu oraz masywna w formie umywalka MONA, dodadzą wnętrzom dostojności i wyjątkowego charakteru. Głębokie szuflady oraz drzwi wyposażono w system DefraSoftClose gwarantujący komfortowe użytkowanie..


.


 


 


        


  


Meble wykonane są z litego drewna jesionowego 


 


DANE TECHNICZNE:


 


SZAFKA BARREL D80 INDEX : 205-D-08002


wysokość: 76 cm


szerokość: 82,5 cm


głębokość: 42,5 cm


materiał: lite drewno jesionowe


kolor: orzech


Szuflady z cichym domykiem 


Umywalka Mona 80: