Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

Meble do przedpokoju

Siatka  Lista 

Produkty od 1 do 24 ze wszystkich 165

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

Meble do przedpokoju

Przedpokój - miejsce gdzie pierwsze wrażanie jest najważniejsze. Zadbaj o to by już na wejściu Wasi goście byli mile zaskoczeni. Jasne kolory, duże lustro, ładny obraz, funkcjonalna szfka na buty np. z siedziskiem, nietuzinkowy wieszak, mała komoda - to wszystko może zdiałać cuda. Minimalizm sprawdzi się najlepiej - ale taki wyszukany minimalizm  - z kolorem, charakterem.

Przedpokój odpowiada za pierwsze wrażenie osób, które do mieszkania wchodzą. Często jest to pomieszczenie niewielkie i pozbawione okien, dlatego tak duże znaczenie mają odpowiednio wybrane meble do przedpokoju. Co musi się znaleźć w przedpokoju? Meble do tego pomieszczenia powinny przede wszystkim spełniać podstawowe funkcje takie jak przechowywanie okryć wierzchnich. W tym celu najlepiej sprawdza się szafa wyposażona w półki i szuflady. Najpopularniejsze są modele z drzwiami przesuwnymi. Meble w tym przypadku nie muszą być zbyt masywne.

W niewielkich przedpokojach szafę w zupełności może zastąpić funkcjonalny wieszak na ubrania. Dzięki niemu można zaoszczędzić naprawdę sporo miejsca. Płaszcze i kurtki są wówczas na otwartej przestrzeni, a więc lepiej i szybciej schną. Oprócz tego w przedpokoju powinna znaleźć się szafka na buty. Dzięki temu meblowi buty nie zajmują miejsca na podłodze, ale są poukładane na przeznaczonych do tego celu półkach