Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

Materac kieszeniowy 7-stref Sabina P3

Materac kieszeniowy 7-stref  Sabina P3

0,00 zł

Koszt dostawy

Odbiór osobisty / Inna forma : 0,00 zł
Wysyłka do 1kg : 10,00 zł
Wysyłka do 1kg (za pobraniem) : 14,00 zł

Czas dostawy: do tygodnia
Dostępność: Dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy

* wymagane pola

0,00 zł

WKŁAD:


Wysokość materaca - 19 cm


Materac składa się z sprężyny kieszeniowej 7-strefowej (około 275 sprężyn na m²), przekładek tapicerskich, płyt z pianki poliuretanowej o podwyższonej gęstości, warstwę bawełny z jednej strony z drugiej zaś warstwę wełny owczej, (strona letnia i zimowa).


POKROWIEC:


Wykonany z materiału typu Jersey pikowanego włókniną antyalergiczną o gramaturze 200-400 gr/m2. Tkanina pikowana jest dodatkowo włóknem klimatyzującym zapewniającym optymalną cyrkulacje powietrza wewnątrz materaca. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie niezależnie jednej ze stron materaca co znacznie ułatwia utrzymanie pokrowca w czystości.


Zalety:  • 7 stref komfortu,

  • punktowa sprężystość wkładu,

  • pianka poliuretanowa podnosi stabilność i trwałość materaca,

  • strona zimowa i letnia,

  • możliwość zastosowania zamka rozdzielczego który ułatwia pranie pokrowca  • OPCJE DODATKOWE: Każdy materac dobierany jest pod wagę klienta który będzie go użytkował tak aby sprężyny idealnie podpierały ciało podnosząc komfort snu do maksimum [ Twardość materaca ustalana jest zaraz po zakupie ]


Oblicz ratę

Sprawdź leasing

Materac kieszeniowy 7-stref Sabina P3

Bardzo prosimy o sprawdzenie przesyłki w dzień dostawy – najlepiej w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki konieczne jest spisanie protokołu szkody z kurierem (ważne!) w dniu doręczenia przesyłki. W sytuacji kiedy uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera wymagane jest jego zgłoszenie w ten sam dzień firmie spedycyjnej i umówienie się na przyjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. W przypadku niejasności lub problemów z przesyłką bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą – udzielimy wskazówek i pomożemy rozwiązać problem. INNE REKLAMACJE DOTYCZĄCE EWENTUALNYCH USZKODZEŃ PODCZAS TRANSPORTU NIŻ SPISANE PRZY KURIERZE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !
Data dostawy Nie

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Właśnie oceniasz: Materac kieszeniowy 7-stref Sabina P3

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.