Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

System TIFFANY

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

SYSTEM MEBLI KUCHENNYCH TIFFANY FIRMY BOGFRAN -
Jeżeli szukasz odpowiedniego pomysłu na niebanalne wnętrze kuchni to masz szczęście, że trafiłeś na nasze aukcje. Efektowna kuchnia Fany, idealna dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nowoczesność i funkcjonalność jednocześnie. Od dziś eksperymenty w kuchni staną się czystą przyjemnością!

Oferta mebli kuchennych z kolekcji Fany zawiera wiele elementów, stworzonych z wysokiej jakości materiałów z których skomponujesz niepowtarzalne wnętrze – a więc do dzieła!

Poprzez połączenie takich detali jak: prowadnice w szufladach, mechanizm cichego domykania w szufladach i zawiasach frontów, uchwyty chromowane o długości 186 mm, regulowane stopki szafek dolnych oraz montowanie szafek górnych na zawieszkach z regulacją, zachowujemy pełne bezpieczeństwo, komfort i wygodę.

Daj się ponieść wyobraźni i stwórz kuchnię przyjazną niebanalnym planom, a sam stań się szefem kuchni na wysokim poziomie! Pomogą Ci w tym odpowiednio dopasowane szafki górne wiszące – otwarte lub zamknięte, bądź z witryną prawą/lewą. Oferta zawiera również szafki wiszące narożne, więc spokojnie zagospodarujesz każdy kąt – i to dosłownie. Pozostaje jedynie dobór szafki górnej okapowej, możesz dodatkowo ożywić wnętrze poprzez dobór szafki okapowej z witryną szklaną.

Jak już wiesz, możesz zdecydować się na zakup całej kuchni, ale również skomponować pojedyncze szafki, których brakuje Ci do stworzenia niepowtarzalnego wnętrza. Kolekcja zawiera wszystkie niezbędne elementy, poczynając od cokołu maskującego, poprzez szafki stojące i wiszące, szafki narożne aż do szafek pod zabudowę piekarnika, zlewozmywakowych, a nawet szafkę wiszącą okapową lub wysokie szafki cargo. Wszystko to dopasujesz w różnych wariantach wymiarowych, w zależności od potrzeb i przestrzeni przeznaczonej do zagospodarowania.

Blaty meblowe stanowią ważny element aranżacji każdej kuchni. Z jednej strony decydują o jej designie, a z drugiej – o komforcie przygotowywania posiłków. Wybierając blat kuchenny z naszej oferty, otrzymujesz też gwarancję ceny wyjątkowo korzystnej w stosunku do jakości.