Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

Meble kuchenne

Siatka  Lista 

Produkty od 1 do 24 ze wszystkich 146

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

Meble kuchenne

Funkcjonalne, mieszczące się w każdej kuchni, estetycznie wykonane meble kuchenne to podstawa dobrze urządzonego wnętrza. Duży wybór mebli do kuchni umożliwia stworzenie swojego własnego, indywidualnego zestawu mebli kuchennych. Szukasz modnych, eleganckich, solidnych mebli kuchennych, a do tego zależy Ci na czasie i chciałbyś je mieć jak najszybciej? Świetnie trafiłeś! W tej kategorii przedstawiamy komplety mebli kuchennych, pojedyncze szafki wiszące i stojące oraz blaty kuchenne.

Meble kuchenne to nieodłączny element każdej kuchni lub aneksu kuchennego. Są to przede wszystkim różnego rodzaju szafki i półki, które służą do przechowywania naczyń i akcesoriów różnego rodzaju. Poza tym w każdej kuchni znaleźć się musi stół i krzesła. W kuchni podstawowym elementem są zawsze szafki kuchenne, które pozwalają na zachowanie porządku. Dobrze jeśli są dodatkowo wyposażone w szuflady o różnych głębokościach. Modele nowoczesne posiadają szereg nietuzinkowych rozwiązań, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Wybierając fronty kuchenne największe znaczenie ma wygląd materiał z jakiego będą wykonane. Dużą popularnością od lat cieszą się fronty drewniane np. dębowe. Doskonale komponują się one w zasadzie z każdą aranżacją. Trzeba je jednak chronić przed wilgocią. Nieco tańsze i łatwiejsze w utrzymaniu są fronty z MDF i płyt wiórowych. One z kolei mogą być w różny sposób wykończone. W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej można też znaleźć fronty szklane.