Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

KABINA NATRYSKOWA NAROŻNA PROSTOKĄTNA PRAWA KNDJ2P/AVIV-100x120-S cm/sbW0 SANPLAST

KABINA NATRYSKOWA NAROŻNA PROSTOKĄTNA PRAWA KNDJ2P/AVIV-100x120-S cm/sbW0 SANPLAST

Więcej widoków

2 874,00 zł

Koszt dostawy

Odbiór osobisty / Inna forma : 0,00 zł
Wysyłka do 100kg : 0,00 zł
Wysyłka do 100kg (za pobraniem) : 70,00 zł

Czas dostawy: powyżej tygodnia
Dostępność: Dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


TERMIN DOSTAWY PRODUKTU 2-14 DNI ROBOCZYCH. W CELU DOKŁADNEGO SPRECYZOWANIA TERMINU DOSTAWY PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM INFOLINII.


Jedną z najnowszych propozycji w naszej ofercie są kabiny prysznicowe narożne kwadratowe lub prostokątne KNDJ2L(P)/AVIV, występujące w wersji lewej lub prawej. Charakterystyczną cechą tych produktów jest konstrukcja o wysokości 200 cm oparta o nowoczesne profile oraz zawiasy, czyniące ją jeszcze bardziej komfortową i bezpieczną. Stabilność kabiny gwarantuje elegancki wspornik tworzący harmonijną całość z zastosowanymi detalami oraz wypełnienie z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm dla jednoskrzydłowych drzwi oraz 8mm dla ścianek stałych. Mechanizm unoszenia drzwi zapewnia łatwe otwieranie i czyszczenie. Kabiny są wyposażone w uszczelki magnetyczne, transparentne uszczelki na dolnych krawędziach drzwi oraz chromowaną listwę do montażu na brodziku. Wszystko to zapewnia odprowadzenie wody z powierzchni szkła wewnątrz kabiny i zabezpiecza przed rozpryskiwaniem poza jej obszar. Wygodne otwieranie umożliwia stylowy, chromowany uchwyt. Regulowane profile przyścienne pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany. Modyfikacja powierzchni szkła Glass Protect w cenie produktu. 

DANE TECHNICZNE

Wymiary brodzika - 1000x1200 mm
Wysokość A - 2034 mm
Zakres regulacji Bmin-max - 1162-1172 mm
Zakres regulacji Cmin-max - 962-972 mm
Szerokość wejścia X - 679 mm
Wymiar D - 468 mm
Wymiar E - 712 mm
Kolor profilii - chrom/srebrny błyszczący
Wzór szyby - W0


KABINA BEZ BRODZIKA !!!!!ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA KABINY  O INNYCH WYMIARACH. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA WYNOSI WTEDY DO 6 TYGODNI OD MOMENTU POTWIERDZENIA ZAMÓWIENIA PRZEZ PRACOWNIKA FIRMY WAREHOUSE. W CELU DOKŁADNEGO SPRECYZOWANIA CENY ORAZ TERMINU DOSTAWY PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM INFOLINII.


Oblicz ratę

Sprawdź leasing

KABINA NATRYSKOWA NAROŻNA PROSTOKĄTNA PRAWA KNDJ2P/AVIV-100x120-S cm/sbW0 SANPLAST

Bardzo prosimy o sprawdzenie przesyłki w dzień dostawy – najlepiej w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki konieczne jest spisanie protokołu szkody z kurierem(ważne!) w dniu doręczenia przesyłki. W sytuacji kiedy uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera wymagane jest jego zgłoszenie w ten sam dzień firmie spedycyjnej i umówienie się na przyjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. W przypadku niejasności lub problemów z przesyłką bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą – udzielimy wskazówek i pomożemy rozwiązać problem. INNE REKLAMACJE DOTYCZĄCE EWENTUALNYCH USZKODZEŃ PODCZAS TRANSPORTU NIŻ SPISANE PRZY KURIERZE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !
Data dostawy N/D

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Właśnie oceniasz: KABINA NATRYSKOWA NAROŻNA PROSTOKĄTNA PRAWA KNDJ2P/AVIV-100x120-S cm/sbW0 SANPLAST

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.