Salon to centralne pomieszczenie w każdym domu, dlatego jego aranżacja powinna być dobrze przemyślana. Dobrze dobrany zegar ścienny  dopełni wystrój pomieszczenia bedąc jego piękną i zarazem praktyczną ozdobą. 

W stylu retro..

                                

Styl retro jest bardzo popularny wśród dekoratorów oraz projektantów wnętrz. Wybór zegara utrzymanego w takiej stylistyce to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nieprzeładowaną stylistykę. Prezentowany model posiada stary, podrapany szyld  Le Vieux Moulin. Postarzane przetarcia dodają uroku. Zegar może dominowac we wnętrzu lub subtelnie wpisywać się w jego aranzację. 

Trochę nowoczesności..

                                             

Zegary ścienne to nie tylko użyteczne odmierzacze czasu, ale prawdziwe dzieła sztuki. Prezentowany model zachwyca swoim wyglądem i świetnie wpisuje się w aranżację ekskluzywnego salonu. Ten dekoracyjny zegar ścienny ożywi wnętrze oraz podkreśli jego nietuzinkową aranżację.

W stronę romantyzmu..

  

                                                     

Styl romantyczny cechuje się pastelowymi kolorami, kwiatowymi wzorami. Salony utrzymane w stylu romantycznym sa zawsze na topie. Decydując się na urządzenie mieszkania w stylu romantycznym trzeba jednak pamiętać o zasadzie „mniej, znaczy więcej” i skupić się na ogólnym wrażeniu, nie przesadzając z liczbą dodatków. 

Zegary mają duszę i potrafią gruntownie zmienić oblicze wnętrza. Ich różnorodność jest tak duża, że można dobrać je do różnie zaaranżowanych pomieszczeń. Potrzebujesz zegara klasycznego czy nowoczesnego? Całe bogactwo różnych modeli znajdziesz w sklepie WARE-HOUSE.PL  W ofercie dostępne są nie tylko zegary ścienne, ale także zegary stojące.