Kolor wiosna 2019...

Paletę barw na sezon 2018-2019 znajdziemy zarówno klasyczne, stonowane odcienie, jak i te nasycone, wręcz krzyczące. Wśród nich są: mocna czerwień, fuksja, nasycony żółty, granat oraz ciemna zieleń. W palecie barw zobaczymy inspiracje naturą takie jak kolory kurkumy, koralu oraz toffi. 

Kształty natury....

Łuki i i łagodnie zakończone brzegi mebli oraz przedmiotów wprowadzają do wnętrz delikatność i harmonię. Projektanci mocno czerpia ze świata roślin oraz zwierząt tworząc przedmioty o biomorficznych kształtach. Owalne i opływowe, często asymetryczne formy sprawiają wrażenie lekkich, nawet w przypadku masywnych przedmiotów. Faliste linie pozwalają stworzyć fantazyjne bryły, które są ściśle związane z ich przeznaczeniem. 

Fredzle....

W tym sezonie zdobią nie tylko dywany, pledy, poduszki czy zasłony. Zawadiackie lub eleganckie, długie lub krótkie, frędzle dekorują sofy, fotele, krzesła i pufy. Dodają lekkości i ekstrawagancji.  Możecie wybrać te w stylu glamour, które dodają wnętrzom niebanalnej elegancji, ale znakomicie sprawdzą się również wersje vintage lub boho.

Rattan trendy...

W 2019 r. rattan zobaczycie nie tylko na fotelach, ale też na komodach, lampach, kanapach. Meble z rattanu są ekologiczne, dlatego tak dobrze wpisują się w trendy nawołujące do bycia eko i bliżej natury. Ażurowa plecionka wykorzystywana przy produkcji mebli dodaje lekkości, ta nowocześnie zaaranżowana jest stylowa i bardzo efektowna.