Styl Hampton pochodzi od miejscowości East Hampton i Southampton położnych na Long Island. To właśnie tam uwielbiają  wypoczywać zamożni mieszkańcy Manhattanu, którzy nawet podczas urlopu nie chcą rezygnować z luksusu. Salon z przeszklonymi ścianami z widokiem na piękną,  złocistą plażę, gustowne meble, śliczne sofy i chłodzący się na tarasie szampan  to elementy obowiązkowe.

Wielki błękit..

To kolor wakacji,  ciepłego morza, letniego nieba. Sprzyja relaksowi i rozmarzeniu. Stonowane aranżacje w stylu Hampton warto przełamać akcentami intensywniejszej barwy. Wykorzystaj do tego różne odcienie błękitu, dzięki temu  wprowadzisz do wnętrz nieco energii.

            

Glamourowy blask..

W  atmosferze wakacyjnego odpoczynku nie należy zapominać o stylu Hampton.  Ten styl mistrzowsko łączy swobodną aranżację domku na plaży z eleganckimi apartamentami. Stąd pożądane jest wszystko, co świeci, błyszczy, połyskuje.

     

Kolory plaży..

Wnętrza w stylu Hampton czerpią duża inspiracje z okolicznego krajobrazu, dlatego dominują w nich jasne barwy takie jak  biele, beże, ciepłe szarości. Aranżacje utrzymane w tej stylistce przepełnione są spokojem i harmonią, dzięki czemu sprzyjają wypoczynkowi oraz odprężeniu.

                

Dodatki marine..

Inspiracja nadmorskim krajobrazem to nie tylko kolory, ale również marynistyczne motywy. Mile  widziane będą kotwice, marynarskie pasy czy liny. Podane jednak w bardzo eleganckiej formie  aranżacji.

         

Styl Hampton urzeka swoją niewymuszoną elegancją. W szykownym wnetrzu można poczuć się swobodnie jak w domku na plazy.