Złoto obecne w pomieszczeniach zapoczątkował trend metalicznego błysku, który był obecny na modowych wybiegach, a teraz bardzo często wkracza do wnętrz. Ten kolor jest wykorzystywany głownie w formie pozłacanych przedmiotów. Gdy urządzamy pomieszczenie z uwzględnieniem tego koloru,  bardzo ważnym elementem jest postrzeganie tej barwy złota, zbyt mała ilość złotych elementów w formie dekoracji czy dodatków pozostanie niezauważona. 

Złote dodatki w stylu glamour..

Wnętrza w stylu glamour swoje bogactwo ma w dodatkach i przedmiotach wykonanych z błyszczącego szkła lub metalu. Idealną bazę dla tego stylu tworzą ciemne barwy przełamane połyskującym srebrem lub złotem. 

       

Paryska elegancja..

Styl Parisian Chic to połączenie klasycznych i nowowczesnych elementów dekoracyjnych. Pojawia się w detalach w stylu vintage i tradycyjnych kolorach, jak szarość i biel oraz pastelowych odcieniach. Jeśli zestawimy modne z nadchodzącymi w sezonie złote dodatki z eleganckimi meblami, uzyskasz klasyczne wnętrze we francuskim stylu. Paryski dom kojarzy się z pięknymi żyrandolami, drewnianą podłogą i odrobiną złota. 

Wnętrze w stylu Parisian Chic stworzysz dzięki zegarowi w złotym kolorze oraz lampie w kolorze miedzianym

    

Dodtaki w stylu kolonialnym...

W tym stylu mieszają się egzotyczne elementy dekoracyjne, jak i meble z ciemnego drewna, ze stonowanym angielskim charakterem. W tym stylu również nie mogło zabraknąć złota, które podkreślało status społeczny mieszkańców domu. 

W tym stylu wykorzystaj zatem prostokątne lustro oprawione w ramę, oraz lampion metalowy oprawiony w kolorze starego złota. 

   

Złote dodatki nadadzą wnętrzu tajemniczości, co wpisuje się w wiele stylów aranżacyjnych. Ozdoby nie przytłocza pomieszczenia, jedynie nadadza mu eleganckiego wykończenia.