Przedpokój jest zapowiedzia całego mieszkania...

W przedpokoju musimy pamietać o najważniejszym, aby zachować podobny styl jaki jest w innych pomieszczeniach, ale to też nie znaczy, że nie możemy zaszaleć. Mocne kolory, duże wzory, których obawialiśmy sie w salonie, a w przedpokoju okażą sie w sam raz. Nie spędzamy duzo czasu w korytarzu, wchodzimy i wychodzimy, przystajemy na chwilę, a więc nawet bardzo fantazyjnie urządzony przedpokój nie znudzi się tak szybko.

Niezbedne meble do przedpokoju

Przedpokój to miejsce gdzie zazwyczaj witamy naszych gości. Meble do przedpokoju powinny tworzyc spójną całość, a także komponować sie z kolorem ścian oraz podłogą.  Warto również  zadbać o  wygodę gości  oraz naszą. Zdejmowanie butów w pozycji stojącej może być krępujące oraz  uciążliwe zwłaszcza dla osób starszych, dlatego dobrze sprawdzi sie stolik i krzesło lub ławeczka

Ważnym równiez elementem jest wieszak. Wieszak nie zajmuje dużo miejsca w przeciwieństwie do szafy, a ma taką samą funkcje. Goście nie będą sie krępować, aby otwierac za każdym razem szafe. Lustro też znajdzie swoje zastosowanie w przedpokoju. Najlepiej, aby było ono tak skonstruowane,aby pokazywało całą sylwetkę. Najwygodniej jest ubierac sie i widząć jak wyglądamy. Warto tez pomyśleć o stojaku na parasole, który jest szczególnie przydatny w okresie jesienno-zimowym. Szafka na obuwie to bardzo ważny element mebla w korytarzu. Buty zajmuja dużo miejsca, dlatego  warto zaopatrzyć sie w szafkę lub stojak, który może też posłużyc jako siedzisko. 

Oświetlenie..

Gdy w przedpokoju jest mało miejsca nie żałuj punktów swietlnych. Poza świtłem z lamp sufitowych mozna też zamontowac klinkiety, urozmaicą przedpokój i podkreślą ładne miejca szczególnie lustro. mebel czy ciekawy obraz.