Śpij słodko księżniczko..

Wyposazeniem podstawowym kazdego dziecięcego pokoju jest łóżko. Proste? zwykłe łóżko? Oczywiście, że nie. Łózko księżniczki powinno byc bajkowe. Kupująć łóżko pamietajmy ze ważny nie jest tylko jego wygląd oraz wystrój ale jeaago funkcjonalność i walory zdrowotne. A zatem wybierzmy materac srednio twardy taki jak sprężynowy, piankowy, kokosowy lub inny, ale koniecznie z certyfikatem użutych do jego wykonania materiałów.

Zabawki? Tak kazda mała księżniczka ma w swoim pokoju

Bardzo istotne miejece w każdym dziecięcym pokoju i nie może go zabraknąć to kącik do zabawy. Nawet jeśli nasza księżniczka jest jeszcze mała to już teraz warto pomyśleć o biurku i krzesełku. Aby utrzymac wszytko w jednolitym klimacie, rozejrzyjmy sie za mebelkami, które będą odpowiednie dla małej księżniczki. Stwórz w pokoju małej dziewczynki niezapomniany klimat. 

Bajkowe dodatki 

Dodatki są podstwowym wyposażenia każdego pokoju. To dzieki dodatkom możemy osiągnac zamierzony efekt. Dywany z postaciami księżniczek, mięciutkie poduszki z elfami, naklejki na scianę, narzuty na łóżko z motylkami i meble, dzięki takim elementom łatwo stworzymy odpowiedni klimat w jej zaczarowanym swiecie.