Romantyczny klimat w mieszkaniu

Lampiony, lampki, świeczki dodadzą wnętrzu przytulności oraz magicznego klimatu. Każde  pomieszczenie w naszym mieszkaniu możemy bardzo łatwo odmienić za pomocą odpowiedniego oświetlenia. Świetnym pomysłem jest rozłożenie na komodzie, ławie czy sofie lampek lub cotton balls. 

Klasyka..

Klasyką jest blask z kominka. Warto w swoim domu pomyśleć o miejscu na kominek, nie tylko ogrzejemy salon, ale również zyskamy dodatkowe źródło światła. Kominek nie jest w stanie oswietlić całego pomieszczenia, ale w tym tkwi cała jego magia. Zimowe wieczory są bardzo długie, ale moga stac sie bardzo przyjemne i romantyczne. 

Świece i świeczki zapachowe...

Najprostszym i najtańszym sposobem, by wprowadzic do mieszkania romantyczny klimat są świece. Różnorodność zapachów i kształtów pozwala tworzyć różnego rodzaju kompozycje według naszych upodobań. Świece mają ten duży plus, że pasują o każdej porze roku. Dla wielbicieli aromatycznych zapachów doskonałym rozwiązaniem bedą świece zapachowe, które przez roznoszenie sie aromatów pomogą się zrelaksować. 

Lampiony i latarenki

Lampiony oraz latarenki w ciągu dnia tworzą ciekawą dekoracje, natomiast wieczorem zapewniają wyjątkowy nastrój. Latarenki są bardzo popularne chyba w każdym domu oraz eleganckie, dlatego dobrze będą sie prezentować ustawione w wiekszej ilości na podłodzę czy stoliku.