Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

BATERIA NATRYSKOWA HIACYNT ŚCIENNA BEZ ZESTAWU NATRYSKOWEGO BIAŁA BQH W400 DEANTE

BATERIA NATRYSKOWA HIACYNT ŚCIENNA BEZ ZESTAWU NATRYSKOWEGO BIAŁA BQH W400 DEANTE

381,00 zł

Koszt dostawy

Odbiór osobisty / Inna forma : 0,00 zł
Dostępność: Dostępny

Oceń ten produkt jako pierwszy


TERMIN DOSTAWY PRODUKTU 2-14 DNI ROBOCZYCH. W CELU DOKŁADNEGO SPRECYZOWANIA TERMINU DOSTAWY PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM INFOLINII.


Biel połączona ze srebrem, autorski projekt i wysoka funkcjonalność to cechy charakterystyczne naszej najnowszej propozycji. Przedstawiamy kolekcję baterii łazienkowych HIACYNT w nowej odsłonie. Baterie HIACYNT wyróżniają się nie tylko ciekawym wzornictwem, ale też wygodnymi funkcjami. Ruchomy aerator pozwala precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Z kolei system eco-click w modelach umywalkowych redukuje zużycie wody do 50%. Dodatkowo, baterie umywalkowe i bidetowa posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Kolekcja HIACYNT została wykonana z najlepszej klasy materiałów i komponentów. Mosiądz MO59 zapewnia odpowiednią ciągliwość, gwarantuje odporność na korozję oraz posiada świetne właściwości odlewnicze. Dodatkowo, baterie są wyposażone w głowice ceramiczne, decydujące o trwałości, poprawnym funkcjonowaniu i szczelności. Wysoką jakość potwierdza 7-letnia gwarancja.


OPIS PRODUKTU.


Typ baterii - ścienna
Typ mieszacza - jednouchwytowa
Klasa przepływu - B - poniżej 25,2 L/min
Grupa akustyczna - < 20 dB
Z zestawem natryskowym - NIE
Głowica ceramiczna - 35 mm
Wykończenie - biel/chrom
Gwarancja - 7 lat


INFORMACJE DODATKOWE:<


1. Łatwy montaż.
2. Polska marka.
3. Serwis dojazdowy.


ZESTAW NATRYSKOWY DO KUPIENIA W DZIALE NATRYSKI !!!!!


 


Oblicz ratę

Sprawdź leasing

BATERIA NATRYSKOWA HIACYNT ŚCIENNA BEZ ZESTAWU NATRYSKOWEGO BIAŁA BQH W400 DEANTE

Bardzo prosimy o sprawdzenie przesyłki w dzień dostawy – najlepiej w obecności kuriera. W przypadku uszkodzenia przesyłki konieczne jest spisanie protokołu szkody z kurierem (ważne!) w dniu doręczenia przesyłki. W sytuacji kiedy uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera wymagane jest jego zgłoszenie w ten sam dzień firmie spedycyjnej i umówienie się na przyjazd kuriera w celu spisania protokołu szkody. W przypadku niejasności lub problemów z przesyłką bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą – udzielimy wskazówek i pomożemy rozwiązać problem. INNE REKLAMACJE DOTYCZĄCE EWENTUALNYCH USZKODZEŃ PODCZAS TRANSPORTU NIŻ SPISANE PRZY KURIERZE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Właśnie oceniasz: BATERIA NATRYSKOWA HIACYNT ŚCIENNA BEZ ZESTAWU NATRYSKOWEGO BIAŁA BQH W400 DEANTE

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.